EUR  
Türkçe  
 

shuttle (paylaşımlı) transfer

Yayınlanma Tarihi: 23/04/2019
Shuttle (Paylaşımlı) Transfer
Shuttle (Paylaşımlı) Transfer
Paylaşımlı (Shuttle) transfer size ekonomik ve çevreye saygılı bir ulaşım sağlar. Shuttle transferde sizinle aynı noktaya ya da aynı güzergâh üzerinde inecek diğer yolcular ile aracınızı paylaşarak daha ekonomik fiyatlara ulaşım sağlayabilirsiniz.
 
Paylaşımlı (shuttle) transfer Servisi telefon ile ya da online olarak web sitemizden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyon yaptıktan sonra size onay SMS’i ve E-Mail onayı gelecektir. Lütfen size gelen onay maili ve kısa mesajı kontrol ediniz ve yanlış bir bilgi var ise 24 saat açık olan şirketimize ulaşabilirsiniz. İletişim için lütfen https://www.transferci724.com  Iletisim tıklayınız.
 
 
Shuttle transfer için  klimalı taxi minibüsler  kullanılır ve araçlardaki koltuklarda 3 nokta emniyet kemerleri vardır. Misafirlerin konforu için koltuklar arkaya yatabilmekte ve yana açılabilmektedir. Shuttle transferde araçlar en fazla 5 noktada duracaktır. Kişi başına maksimum 1 adet valiz alınabilir, 1’den fazla valiz için ekstra ücret talep edilebilir.
 
Shuttle transferler kişiye özel olmadığı için belirli güzergahlar dışına çıkılmayabilir. Listede olmayan adresler var ise lütfen çağrı merkezindeki görevlilere gideceğiniz adresi belirtiniz. Shuttle transferde Havalimanında azami bekleme süresi (60 dakika ile 120  dakika olarak belirlenmiştir.
 
Paylaşımlı Transfer Güzergahları
Paylaşımlı transfer güzergahları Antalya kundu belek bogazkent. Paylaşımlı araçlarda en yoğun talep Antalya Transfer olarak belirlenmiştir. Antalya transfer başlangıç noktası Antalya havalimanı, bitiş noktası ise bogazkent olarak belirlenmiştir. Paylaşımlı araçlar Antalya havalimanından başlarak sırasıyla kundu belek bogazkent bölgelerinde sizi en uygun noktalara bırakmaktadır. 
 
 
 
Uçuş Takibi
 
Transfer rezervasyonu yaptınız fakat uçağınız rötarlı mı geliyor? Üzülmeyin  Transferci724.com sizin için uçuş takibi yaparak size en uygun aracı ayarlıyor. Eğer uçuşunuz rötarlı gelirse size en uygun diğer paylaşımlı araca yönlendirileceksiniz.
 
shuttle (paylaşımlı) transfer de karşılamamız yoktur.  terminal 2 verilen saatte  taxi duragının yanından alınır. iç hatlarda  verilen saat te  havaş servisinin yaından alınır. terminal 1 verilen saat te taxi duragnın yanıdan alınır. kişi sayısına göre araç taxi veya vito minibüs olarak deyişiklik göster bilir. verile saat te araç kalkış satidir.
suhttle (paylaşımlı) transfer saat lerimiz çift saatlerde  olmaktadır . rezarvasyonsuz  misafir için fiyat deyişiklik gösterir.  https://www.transferci724.com   tlf. +90 850 888 13 70  whatsapp. +90 542 811 13 70

Son Haberler

ANTALYA TOUR TRANSFER

Antalya Vip Transfer Şirketimizde her türlü aileye ve geziye uygun araçlar bulunmaktadır. Örneği...

Devamını oku

ANTALYA HAVAALANI TRANSFER

Antalya Havalimanı Transfer Hizmeti Antalya havaalanı’na iniş yapan konuklarınızı veya sizi antalya havaala...

Devamını oku

UYGUN FİYATA ŞEHİR TURLARI

Firmamızda her türlü aileye, tura uygun araçlar bulunmaktadır. Örneğin 14 kişilik bir grup ile an...

Devamını oku

Shopping Transfer

  Shopping Transfer  MARK ANTALYA AVM. ANTALYA DEPPO OUTLET CENTER,  ANTALYA AGORA AVM ,ANTALYA TERRA ...

Devamını oku

ANTALYA transfer

ANTALYA vip transfer, aile tipine uygun araçlara sahip geniş bir araç filosuna sahiptir. Ayrıca şehi...

Devamını oku
Ödeme Yöntemleri
https://www.transferci724.com/ © 2020 - Tüm Hakları Saklıdır -